Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Idealne pod kątem smaku wyroby z Italii dla branży gastronomicznej

Idealne pod kątem smaku wyroby z Italii dla branży gastronomicznej

autor Sunliss
19 wyświetlenia

Firma North Coast zajmuje się importem i dystrybuowaniem włoskich wyrobów żywnościowych. Mało tego, udostępnione tutaj jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Oferta obejmująca mozzarella burrata skierowana jest w głównej mierze do takich konsumentów, którzy doceniają imponującą jakość żywienia. Aktualnie przywożone są produkty od 70 wiodących producentów klasy premium. Sporo z nich posiada prawo do uzgodnionej na wyłączność dystrybucji na rynku polskim, co wskazaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Klienci mają możliwość w głównej mierze zaopatrywać się tu w: makaron, produkty świeże, wyroby zamrożone a także wodę. Odbiorcy podzieleni są na wyszczególnione grupy: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad 2100 sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, znajdujących się na terenie całego kraju a także ponad tysiąc osiemset klientów będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli.

Doświadczeni przedstawiciele handlowi w każdej sytuacji są w stanie doradzić klientom, na co powinni się decydować. Kupujący mogą liczyć na obsłużenie oraz dowiezienie towaru aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, że North Coast dysponuje własną flotą samochodów dostawczych oraz nawiązał współpracę z cenionymi przewoźnikami zewnętrznymi. Na doręczenie można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Z uwagi na to że w katalogu sprzedażowym można znaleźć ponad 3000 wyrobów, można w całości uzupełnić zapasy w sklepie oraz spodziewać się, iż to, co zaplanuje w nim oferować, będzie udostępnione u wskazanego importera.

North Coast proponuje, jakie są w stanie oddać urozmaicenie wywodzącej się z Włoch kuchni. Punkt sprzedaży rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo włoskich i wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Świeże produkty zajmują miejsce lidera. Poświadcza o tym to, że w North Coast można kupić je w wersji dobrze przechowywanej a także w atrakcyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 9 times, 1 visits today)

To warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz