Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Perfekcyjne pod względem jakości produkty włoskie dla gastronomii

Perfekcyjne pod względem jakości produkty włoskie dla gastronomii

autor Sunliss
8 wyświetlenia

Marka North Coast zajmuje się importem oraz dystrybuowaniem włoskich wyrobów żywnościowych. Mało tego, dostępne tu jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Oferta zawierająca mozzarella buffala skierowana jest w głównej mierze do tych klientów, jacy cenią wysoką jakość wyrobów spożywczych. Aktualnie przywożone są produkty od siedemdziesięciu czołowych producentów markowych. Sporo z nich posiada prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku w Polsce, co podaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Konsumenci mogą głównie zaopatrywać się tu w: oliwy, sery, produkty mrożone oraz wino. Odbiorcy podzieleni są na wyszczególnione grupy: największe sieci sklepowe, delikatesy, ponad 2100 punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, ulokowanych na terenie całego kraju oraz ponad tysiąc osiemset klientów z rynku HoReCa.

Mający doświadczenie doradcy handlowi zawsze doradzają konsumentom, na co muszą się zdecydować. Kupujący mogą oczekiwać na obsłużenie oraz dowóz asortymentu aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, z uwagi na to, że North Coast dysponuje własną flotą aut dostawczych plus nawiązał współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na doręczenie można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Ze względu na to że w katalogu sprzedażowym znajduje się więcej niż 3000 propozycji, można w całości wyposażyć swój sklep i oczekiwać, iż to, co ma zamiar w nim sprzedawać, będzie udostępnione u wskazanego importera.

North Coast proponuje, które są w stanie oddać bogactwo wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z jakościowych włoskich oraz śródziemnomorskich produktów. Nieprzetworzone produkty zajmują miejsce lidera. Poświadcza o tym to, iż w North Coast można zakupić je pod postacią dobrze przechowywaną a także w atrakcyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 4 times, 1 visits today)

To warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz