Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Motoryzacja, Transport Przedmioty ze sklepu CarGO!, jakie sprawdzą się w stałym karawaningu

Przedmioty ze sklepu CarGO!, jakie sprawdzą się w stałym karawaningu

autor Sunliss
1 wyświetlenia

Wyposażenie przyczep kempingowych wypożyczanych w CarGO! to elementy standardowe, dzięki jakim można bezpiecznie a także komfortowo odbywać podróż. Wynajmujący mają możliwość również decydować się na wyposażenie uzupełniające. W terminie wypożyczenia każdy pojazd jest po przeglądzie i schludny. W wyposażeniu podstawowym umieszczone są: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego oraz klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy śniegowe, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz oraz kamera GoPro z akcesoriami. To wskazuje, że można wygodnie odbywać podróże o każdej z pór roku. Przyczepa kempingowa pozwoli na sporą niezależność.

Wypożyczający najczęściej decydują się na przyczepy kempingowe HOBBY oraz z całej Grupy Pilote. Są to modele najnowsze, jak i eksploatowane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwala na korzystanie z oferty CarGO! takim osobom, które nie mogą pozwalać na kupno nowego kampera. Na dodatek, proponowany jest serwis, jeśli będzie to potrzebne. CarGO! to marka dyktująca zasady w wypożyczalnia kamperów ze względu na wieloletnie doświadczenie. Kabiny w kamperach są przygotowane luksusowo. W rezultacie mniejsza przestrzeń jest niedostrzegalna. Na wąskich, znajdujących się w Europie uliczkach kampery tej klasy sprawdzą się idealnie.

Klasa Comfort to modele dla sześciu osób, cechujące się użytecznym wyposażeniem oraz ekonomicznością. Chętnie wynajmują je rodziny z pociechami. Można również wybierać modele Prestige. Sa one półzintegrowane, czyli łączą w sobie ergonomię oraz komfort. Pośród udogodnień posiadają: ogrzewanie grawitacyjne oraz system klimatyzacji w części mieszkalnej. Te kampery polecane są dla osób podróżujących z dziećmi i grup znajomych. Udostępniona jest także klasa Premium, wyróżniająca się stuprocentowym zaplanowaniem powierzchni przy równoczesnym utrzymaniu licznych korzyści. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej i ogrzewanie grawitacyjne.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)

To warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz