Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Na co zwracać uwagę przy wyborze paneli podłogowych

Na co zwracać uwagę przy wyborze paneli podłogowych

autor Sunliss
5 wyświetlenia

Wybranie paneli na podłogę w swoim domu czy mieszkaniu to dobre rozwiązanie. Nie tylko bardzo ładnie się one prezentują, ale też są trwałe, wytrzymałe i dają pomieszczeniom ciepła i oryginalnego charakteru. Jednak aby przez długi czas w pełni się cieszyć z tego wyboru, to trzeba je wybrać w odpowiedni sposób. Oczywiście dla większości osób najważniejszy jest kolor i wzór. Aktualnie panele Kalisz oferowane są w wielu wariantach, z reguły będą to naturalne imitacje drzewa, lecz coraz częściej także jakieś inne ciekawe wzory.

Jednak nie należy wyłącznie patrzeć na to, jak wyszukane panele Ostrów Wielkopolski wyglądają, bowiem dużą rolę odgrywają również ich parametry techniczne. Przede wszystkim należy zwrócić swoją uwagę na deklarowaną klasę ścieralności. Będzie ona oznaczać wytrzymałość górnej warstwy panela na codzienną eksploatację, czyli też chodzenie w wyjściowych butach czy też dziecięce zabawy. Najmniej wytrzymała jest klasa AC3, im wyższy będzie ten numer, tym wytrzymałość ta będzie się zwiększać. Do domowych zastosowań AC3 lub AC4 powinny wystarczyć, ale w intensywniej użytkowanych miejscach warto pomyśleć i jeszcze lepszych.

Dobrze jest również się przyjrzeć grubości, tutaj także jest zasada, że im ta grubość będzie większa, tym panele Ostrzeszów będą trwalsze i wytrzymalsze. Ponieważ ten rodzaj podłogi robiony jest z drewna, to wilgoć nie działa na niego zbyt dobrze. Obecnie coraz więcej modeli posiada specjalną konstrukcję która zapobiega przedostawaniu się wody do wewnątrz, warto takich poszukać, bo z pewnością ich użytkowanie będzie bezpieczniejsze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)

To warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz