Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Dom, Ogród North Coast: katalog sprzedażowy zawierający więcej niż trzy tysiące wyroby

North Coast: katalog sprzedażowy zawierający więcej niż trzy tysiące wyroby

autor Sunliss
1 wyświetlenia

Wyroby z Włoch, które pozwolą czuć się jak we włoskiej kuchni oferuje marka North Coast. Katalog produktów prezentuje się ciekawie, czyli kupujący nie powinien mieć kłopotów z wyszukaniem mozzarella burrata dopasowanej do jego podniebienia. W North Coast można również zakupić wywodzące się z Włoch pomidory w butelce, oliwy tłoczone z doskonałych pod względem jakości oliwek, albo wyroby mięsne zrobione bazujące na wloskich recepturach. Są to propozycje od tak rozpoznawalnych producentów jak: Ben’s Original, AGRIFORM lub MENU. Punkt sprzedaży publikuje również przepisy z jakich da się przygotować pyszne potrawy, do których składniki można zakupić w punkcie sprzedaży. Będą to: dania główne, sałatki, antipasti, czy desery. Dania posiadają przeróżny stopień ciężkości naszykowania: od prostego po trudniejszy. Jeżeli zaś chcą dowiedzieć się więcej o propozycji sprzedażowej albo o propozycjach przygotowania potraw, to mogą kontaktować się ze sprzedawcą albo zajrzeć do profilu w mediach społecznościowych.

Opłaca się zaglądać do aktualności, bo to zapewni bieżący dostęp do oferty produktowej, gdyż punkt sprzedaży udostępnia je regularnie. North Coast importuje oraz sprzedażą pochodzących z Włoch wyrobów spożywczych, a także dodatkowo oferuje pokarmy z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Są to produkty od aż 70 czołowych wytwórców markowych. Firma posiada prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku polskim, co ofertę czyni jako wyróżniającą się.

Kupujący mają możliwość zaopatrzyć się tu w: ryż, produkty świeże, mrożonki i w wodę. Do kupujących będą wliczać się: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad 2100 punktów sprzedaży detalicznych, znajdujących się na terenie całego kraju i więcej niż 1800 klientów będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli. Zamówienia można składać aż przez sześć dni w ciągu tygodnia, ponieważ sklep ma własne pojazdy dostawcze i współpracuje ze sprawdzonymi przewoźnikami zewnętrznymi. Dostawy odbywają się od razu po opłaceniu zamówienia.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)

To warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz