Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Biznes, Finanse Nbot: przełomowy program dla biur nieruchomości

Nbot: przełomowy program dla biur nieruchomości

autor Sunliss
10 wyświetlenia

Nbot to przełomowy program dla agentów nieruchomości. Z wykorzystaniem Nbot otrzymuje się wgląd do wszystkich ogłoszeń prywatnych i agencyjnych, z kompletem zdjęć a także z numerami telefonów z około dwustu portali. Jest to spore kompendium wiedzy, które sprawdza się na równi w obsługiwaniu klienta oferującego nieruchomość, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje. Dołączone do aplikacji kluczowe elementy procesu marketingowego wyjątkowo mocno usprawnią proces pozyskania ofert, a obsługa klienta poszukującego nieruchomości przeniesiona jest na niespotykany dotąd pułap.

Na tyle innowacyjne rozwiązanie jest wyjątkowo pożyteczne. Najważniejsze zalety, jakie ma uzupełniana i moderowana baza ofert nieruchomości to: wysyłanie ogłoszeń ze wszystkimi fotografiami, z prawie 200 serwisów, dostęp do ofert prywatnych i agencyjnych z telefonami ze wszystkich portali, opcja błyskawicznego ustalenia telefonu do właściciela na bazie oferty agencyjnej, informowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, bezzwłoczne aktualizowanie kwot w ofertach otwartych, błyskawiczne i skrupulatne dookreślenie kwoty oferty mieszkania oraz wgląd do ogłoszeń z uwzględnionymi ulicami i kwestiami szczegółowymi powiązanymi z ogłoszeniem. Jest to więc wszechstronne wyjście, które bazuje na łatwej obsłudze.

Program dla biur nieruchomości, agentów nieruchomości i ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości nie jest udostępniany osobom prywatnym. Jest zaprojektowany z rozmysłem o specjalistycznym użyciu. Na witrynie internetowej aplikacji można zobaczyć, w jaki sposób wyszukiwać i wysyłać ogłoszenia. Informacje są przekazane w sposób przystępny, a więc wyjątkowo zrozumiale. Wystarczy utworzyć nieodpłatne konto, by mieć do wszystkiego dostęp. Oferty można bardzo prędko zmienić na własne i w parę chwil przesyłać do klientów, co wyjątkowo usprawnia pracę pośredników nieruchomości.

Biura nieruchomości mogą też kontrolować, kto i w jakiej cenie reklamuje te same domy, co pozwoli działać sprawniej aniżeli konkurenci branżowi. W programie zawarte są wszystkie domy prywatne wystawiane od 2018 roku, jak i ogłoszenia agencyjne. Znaczy to, iż korzystający nie ominie jakiegokolwiek ogłoszenia.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 10 times, 1 visits today)

To warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz