Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Foldery promocyjne jako element zgodnego ze stanem faktycznym oraz korzystnego profilu marki

Foldery promocyjne jako element zgodnego ze stanem faktycznym oraz korzystnego profilu marki

autor Sunliss
4 wyświetlenia

Studio dreamsart oferuje projekt folderów z uwzględnieniem każdego detalu, jakie poda zleceniodawca a także jakie okażą się odpowiednie dla danej branży. Foldery reklamowe i przeróżne katalogi są efektownymi narzędziami marketingowymi. Dzięki nim można dotrzeć do wybranej grupy klientów bez żadnego kłopotu. Sprawdzą się nie tylko w trakcie kampanii promocyjnej, ale również na różnych wydarzeniach. Specjaliści z podanej firmy mogą nawet zrobić koncept przystosowany do danego zdarzenia.

Koncept graficzny będzie również każdorazowo dostosowany do identyfikacji graficznej firmy. Wielostronicowy skład zostanie przygotowany wzorowo do wydruku. Kiedy będzie taka potrzeba, to będzie również przygotowany w innym języku. Wszystkie części, jakimi są: wykresy, diagramy oraz ilustracje zostaną zrobione idealnie. W agencji zatrudnieni są także copywriterzy, którzy zajmą się opracowaniem treści i haseł reklamowych, o ile klient sobie tego zażyczy. Foldery, katalogi książkowe a także pozostałe materiały zostaną wykonane w zgodzie z oczekiwaniami klienta, a także w indywidualnie przez niego wytypowanym rozmiarze. Klienci decydując się na projektowanie katalogów w takiej firmie mogą liczyć na uszlachetnienie składu o dowolne dodatki.

Na przykład, folia matowa doda sporej elegancji, a folia z połyskiem ożywi kolory i zwiększa solidność. Do folii z matem może być dodawany lakier ultrafioletowy wybiórczy, umożliwiający pokrywanie niektórych części. Eksperci mogą również zrobić tłoczenie, uwypuklając określone części składowe projektu oraz realizują wycinanie z wykorzystaniem lasera wybranych elementów, takich jak przykładowo logo. Abstrahując od tego, jaka postać będzie wytypowana, całość zostanie pokryta lakierem przeznaczonym do uszlachetnienia, ochraniając warstwę druku. Propozycja zleceniowa obejmuje przygotowanie projektu oraz wydruki broszury reklamowej, parostronicowych folderów reklamowych, ale też wielostronicowych wydawnictw.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)

To warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz